Regulamin obiektu

Aby zapewnić Państwu wysoki standard pobytu w naszym Ośrodku niezbędne jest przestrzeganie pewnych zasad. Prosimy o zapoznanie się z warunkami rezerwacji i pobytu w obiekcie Górskim.

Regulamin obiektu

 REGULAMIN – OŚRODEK GÓRSKI

 

 1. Doba noclegowa w naszym obiekcie rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.
 2. W dniu przyjazdu Gość jest zobowiązany do przedstawienia dokumentu tożsamości ze zdjęciem celem dokonania meldunku.
 3. Dostęp do zarezerwowanego pokoju przed rozpoczęciem doby hotelowej jest możliwy tylko w sytuacji, gdy został on już przygotowany na przyjęcie Gości.
 4. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż uprzednio zarezerwowany pobyt należność nie ulega zmianie i nie podlega zwrotowi.
 5. Przedłużenie pobytu poza wskazany w rezerwacji termin Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 8:00 w dniu planowanego wyjazdu i jest możliwy wyłącznie w przypadku dostępności wymaganego pokoju.
 6. Gość nie może użyczać wynajmowanego przez siebie pokoju osobom nie zameldowanym w Ośrodku Górskim.
 7. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do7:00. Drzwi główne zamykane są po godzinie 23.00, aby je otworzyć należy zbliżyć kartę-klucz do czytnika znajdującego się na zewnątrz po prawej stronie.
 8. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz używania ognia otwartego (świec, podgrzewaczy itp.). Palić można jedynie w wyznaczonym miejscu, które znajduje się na zewnątrz budynku. W przypadku naruszenia tego zakazu Gość ponosi karę grzywny w wysokości 500 zł.
 9. Zabronione jest również używanie grzałek, żelazek oraz innych podobnych urządzeń, które nie stanowią wyposażenia pokoju a mogą przyczynić się do zaprószenia ognia. Wywołanie fałszywego alarmu przeciwpożarowego wiąże się z przyjazdem straży pożarnej a w konsekwencji karą pieniężną w wysokości 5 000 zł, którą ponosi osoba odpowiedzialna za zaistniałą sytuację.
 10. Codzienny serwis pokoju obejmuje wyniesienie śmieci. Sprzątanie pokoju odbywa się co trzeci dzień lub na życzenie Gościa. Prośbę należy zgłosić w recepcji. Wymiana pościeli obowiązuje przy pobytach dłuższych niż 6 dni.
 11. Wszelkiego rodzaju kosztowności i przedmioty wartościowe należy przetrzymywać w sejfie, który stanowi wyposażenie każdego pokoju. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy utracone lub pozostawione bez opieki.
 12. Parking niestrzeżony dla Gości jest bezpłatny. Nie ponosimy odpowiedzialności za parkujące pojazdy lub za pozostawione w nich mienie.
 13. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za niedogodności od niego niezależne, np : przerwy w dostawie prądu lub wody.
 14. Ośrodek świadczy usługi zgodne ze swoją kategorią i standardem. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące poziomu usług należy bezzwłocznie zgłosić w recepcji, co umożliwi natychmiastową reakcję. Wszelkie reklamacje zgłaszane w dniu wykwaterowania nie będą rozpatrywane.
 15. W przypadku anulacji lub zmiany rezerwacji na mniej niż 60 dni przed datą przyjazdu, mamy prawo zachować zadatek.
 16. Regulamin Ośrodka Górskiego podaje się do wiadomości poprzez umieszczenie go na stronie internetowej : hotelgorskibialka.pl oraz w pokojach.
 17. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody lub zniszczenia powstałe z jego winy lub osób go odwiedzających. Zgubienie karty-klucza do pokoju wiąże się z obciążeniem Gościa kwotą 50 zł. Zastrzegamy sobie ponadto prawo do obciążenia Gościa opłatą za zgubienie mienia ośrodka (np. ręcznik, szlafrok itp.).
 18. Dokonanie rezerwacji i wpłata zadatku za pobyt w Ośrodku Górskim jest równoznaczna z akceptacją wszystkich punktów regulaminu.

 

Przestrzeganie regulaminu Ośrodka Górskiego zapewni Państwu komfortowy i bezpieczny wypoczynek w miłej atmosferze .


Ośrodek Górski dołoży wszelkich starań aby Państwa pobyt był udany.