Baseny termalne, ośrodki narciarskie

Atrakcje okolicy

Ponad 20 wyciągów narciarskich, 4 słynne kompleksy geotermalne oraz niezliczona ilość szklaków turystycznych – pieszych i rowerowych. Tak w kilku słowach można opisać najbliższą okolicę Białki Tatrzańskiej.

Baseny

Tuż obok naszego obiektu znajduje się popularna Terma Bania. To doskonałe miejsce na rodzinne spędzenie wolnego czasu. Baseny wewnętrzne i zewnętrzne, strefa relaksu i SPA, masaże wodne, Strefa Zabawy dla dzieci, saunarium to tylko niektóre z oferowanych tu atrakcji. A to nie wszystko, bo w pobliżu Białki Tatrzańskiej znajdują się także inne kompleksy z wodą geotermalną: Terma Bukovina, Szaflary, Gorący Potok, oraz największy kompleks basenów termalnych na Podhalu Termy Chochołów. Amatorzy wodnych szaleństw wypoczną również nad brzegami krystalicznie czystej rzeki Białki.

Widok z basenów termalnych

Stoki narciarskie

Białka Tatrzańska jest bardzo dobrą bazą narciarską. Narciarze i snowboardziści mogą liczyć tu na fachową pomoc w ski-serwisach i wypożyczalniach sprzętu sportowego. Najsłynniejszy z ośrodków narciarskich – Kotelnica – posiada aż 8 tras zjazdowych oraz kilka biegowych. Trasy mają różny poziom trudności, są sztucznie dośnieżane. W okolicy znaleźć można wiele innych, mniejszych wyciągów: Wysoki Wierch, Zebra, Kaniówka, Koziniec, Litwinka.

Otoczenie ośrodka narciarskiego

Góry

Ale Białka Tatrzańska to nie tylko narty i baseny. To również kręgielnia, tor kartingowy, liczne imprezy kulturalne, trasy rowerowe, monstery i przede wszystkim góry! Pieniny, Gorce, Tatry. Ich piękna nie trzeba nawet opisywać. To trzeba zobaczyć. Zapraszamy więc do Białki i Górskiego.

Panorama Tatr

Hotel Górski Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska Hotel Górski