Aktualności z Białki Tatrzańskiej i okolic

Blog Górski

Jesteście ciekawi co słychać w Górskim w Białce Tatrzańskiej? Czy są jakieś pokoje w promocyjnych cenach lub nowe, sezonowe pakiety noclegowe? Zajrzyjcie na nasz blog i bądźcie na bieżąco.


Sylwester w górach kategoria: Hotel Górski, data wpisu: 2016-12-16

Sylwester w górach

Masz dość nudnych sylwestrów, które co roku wyglądają tak samo? Chcesz nie tylko przywitać nowy rok, ale także przeżyć niezapomnianą przygodę? Jest na to sposób, zamiast iść do znajomych z butelką szampana i sałatką, bierz narty i ruszaj w góry. Sylwester w górach to gwarancja niesamowitej zabawy, w wyjątkowej góralskiej atmosferze.

Dlaczego warto jechać na sylwestra w góry?

Nie trzeba przekonywać zapalonych narciarzy, że połączenie sylwestra z zimowym szaleństwem na stoku, to połączenie idealne. Jednak góry zimą to nie tylko stoki narciarskie. Nowoczesne kurorty oferują swoim gościom znacznie więcej. W Polsce jednym z najlepiej rozwiniętych ośrodków narciarsko-rekreacyjnych jest Białka Tatrzańska. Narciarze znajdą tam doskonale przygotowane trasy, a osoby, które wolą relaks od szaleństwa, będą mogły poddać się zabiegom w miejscowych SPA albo skorzystać z niesamowicie bogatej oferty Termy Bania i Termy Bukowina.

Nie zapominaj, że sylwester w górach to także wyjątkowa atmosfera. Na pewno nie zabraknie na nim góralskiej orkiestry i regionalnych przysmaków. Możesz też wziąć udział w kuligu albo po prostu podziwiać zimowe piękno górskich krajobrazów. To idealny sposób na oderwanie się od codzienności i zabawę, którą będziesz wspominać co najmniej do następnego sylwestra!

Sylwester w Białce Tatrzańskiej

Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej zaprasza na szampańskie przywitanie nowego roku przy dźwiękach kapeli góralskiej. Specjalny pakiet sylwestrowy obejmuje 6 noclegów. W ramach pobytu goście mogą bez dodatkowych opłat skorzystać ze SPA znajdującego się w obiekcie, mają też zniżki na Termy Bania (zlokalizowane 50 m od hotelu) i Termy Bukowina. Hotel znajduje się 60 metrów od wyciągów Kotelnica-Bania, dlatego będzie idealną baza dla wszystkich narciarzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie sylwestrowej, odwiedź naszą stronę – Sylwester w Białce Tatrzańskiej


powrót