Aktualności z Białki Tatrzańskiej i okolic

Blog Górski

Jesteście ciekawi co słychać w Górskim w Białce Tatrzańskiej? Czy są jakieś pokoje w promocyjnych cenach lub nowe, sezonowe pakiety noclegowe? Zajrzyjcie na nasz blog i bądźcie na bieżąco.


Hotel Górski - Białka Tatrzańska

Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej kategoria: Hotel Górski, data wpisu: 2016-12-22

Jaka jest największa atrakcja Zakopanego? Autobus do Białki Tatrzańskiej… Tak złośliwi opisują rosnącą popularność Białki Tatrzańskiej, która nie tylko rywalizuje z Zakopanym o turystów, ale coraz częściej wygrywa tę rywalizację. Dlaczego Białka stała się nowym symbolem Tatr?

My nie jesteśmy złośliwi, dlatego będziemy pisać tylko o faktach. Białka Tatrzańska w ostatnich latach stanowi dowód na to, że dzięki rozsądnym inwestycjom i zgodzie można zbudować bardzo wiele. To właśnie „zgoda” mieszkańców Białki sprawiła, że powstał tu jeden z największych i najlepiej utrzymanych wyciągów narciarskich. Górale „dogadali się” i na ziemi różnych rodzin stworzono rozległe trasy narciarskie, które słyną ze świetnych warunków.

Jednak Białka Tatrzańska to nie tylko narty, to także najprawdziwsze góralskie miasteczko. Bez nadęcia, bez nachalnych handlarzy. To właśnie swojskość Białki Tatrzańskiej sprawia, że ludzie lubią tu wypoczywać. Nie ma tu zatłoczonych Krupówek, a zamiast tego na wyciągnięcie ręki jest piękna przyroda i lasy. 

Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej

W samym sercu tego niezwykłego miejsca znajduje się Hotel Górski – hotel, który stworzyliśmy dla ludzi ceniących wypoczynek wśród pięknych krajobrazów i w luksusie. Obiekt zlokalizowany jest w cichej okolicy, tuż obok basenów geotermalnych Terma Bania oraz słynnego kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Dla Gości przygotowaliśmy nowocześnie urządzone pokoje, w których nie brakuje akcentów związanych z górami. Do dyspozycji są pokoje 2-,3- lub 4-osobowe o wysokim standardzie. Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Dla dorosłych przygotowaliśmy leśne SPA i pokój rekreacyjny, a dla dzieci bawialnię. Zależy nam, żeby nasi Goście czuli się komfortowo, dlatego pracownicy dokładają wszelkich starań, żeby zapewnić profesjonalną i miła obsługę.

Hotel Górski to doskonałe miejsce na wypoczynek przez cały rok. Latem jest idealną bazą wypadową na szlaki turystyczne i okoliczne atrakcje przyrodnicze, a zimą to wymarzone miejsce dla narciarzy, zlokalizowane tuż przy kompleksu narciarskim Kotelnica Białczańska.


powrót